top of page
QA.png

שאלות ותשובות

 • מי עומד מאחורי היועץ שלי?
  היועץ שלי הינו שירות ללקוחות פרטיים של חברת מלמד יועצים בע"מ. החברה הוקמה בשנת 1996, והינה חברת הייעוץ הראשונה והוותיקה ביותר בישראל לייעוץ עבור ביטוחי בריאות, סיעוד, חיים ושאר ביטוחי הריסק שאינם כוללים מרכיב חיסכון. לאחר שנות ייעוץ וליווי רבות של ארגונים מהגדולים והמובילים במשק ולאחר פניות רבות אותן קיבלנו, הקמנו את שירות "היועץ שלי". שירות שמטרתו לתת מענה לצורך בייעוץ ישר, פשוט, ברור ומעל לכל - אובייקטיבי, ללקוחות פרטיים.
 • באיזה תחומי ביטוח אפשר להתייעץ?
  ביטוחי בריאות, סיעוד, חיים, תואנות אישיות ועוד. לא ניתן לקבל ייעוץ בתחומי הפנסיה והחיסכון אלא רק בביטוחים מסוג ריסק.
 • האם אתם מוכרים ביטוח?
  גם אם היינו רוצים למכור (ואנחנו ממש לא רוצים למכור) אסור לנו. רק חברת ביטוח או סוכן ביטוח (שהוא שליח חברת הביטוח) יכולים למכור ביטוח אנחנו לא סוכני ביטוח ולכן לא נמכור לך ביטוח. אנחנו יועצי ביטוח בלתי תלויים. המקום שלנו הוא לעזור לך להבין את הביטוח שכבר יש לך. נעבור על הביטוחים כדי לספר לך בדיוק כמה תחסוך בחודש.
 • איך זה עובד ?
  ב-3 שלבים קצרים : 1. מילוי טופס ייפוי כח שנמצא באתר שלנו. לאחר מילוי הטופס אנו נפנה אל חברות הביטוח ונאסוף את ביטוחי הבריאות, הסיעוד והחיים. 2. בדיקה ראשונית יועץ ביטוח בלתי תלוי שאינו סוכן, בודק את הביטוחים שלך. לאחר הבדיקה הראשונית נדע אם יש צורך בייעוץ ומהו החסכון המשוער בתיק הביטוח. 3. פגישה רק במידה ונדרשת פגישת ייעוץ נשלח אליך הצעת מחיר הכוללת: פגישת ייעוץ של שעה במשרדנו. בפגישה ילמד היועץ את הצורך הביטוחי שלך לעומק ויעזור לך להחליט מה באמת נחוץ בתיק. בסוף הפגישה נשלח דו"ח מסודר עם המצב הביטוחי הקיים והמלצות היועץ. מתוך הניסיון שלנו הבנו שהתהליך לא נגמר עד שמסיימים לשנות את התיק. לכן אנחנו כאן להמשיך וללות אותך עד לסיום התהליך אל מול הסוכנים וחברות הביטוח.
 • רגע, אין לי שום התחייבות?"
  כל שלב הבדיקה הראשונית נעשה ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך! בסיום הבדיקה הראשונית, מתקבלת התשובה האם בכלל נדרש ייעוץ, ובמידה שכן, מה פוטנציאל החיסכון המוערך. (נציין בסוגריים שכ-30% מהתיקים שנבדקים כלל אינם צריכים ייעוץ, שזה במילים אחרות, אחלה ייעוץ בחינם...:). לאחר קבלת התשובה, תוכל להחליט אם תרצה להגיע לפגישת ייעוץ או לא.
 • מה השלב הראשון שאני צריך לעשות?
  השלב הראשון הוא למלא את טופס יפויי הכח הנמצא באתר שלנו. אפשר לגשת אליו גם בקליק מכאן . לחילופין אפשר גם ליצור איתנו קשר בכל דרך שנוחה לך: טלפון : 077-6021560 מייל : info@mic.co.il או השארת פרטים בתיבת צור הקשר . נשמח לענות על כל שאלה
 • עכשיו כשהכל ברור לי - כמה אני יכול לחסוך?
  לאחר הבדיקה הראשונית ולאחר שמצאנו כי קיימת האפשרות לחסוך בתיק הביטוח שלך, נוכל לסייע לך לחסוך מאות שקלים בחודש ואלפי שקלים בשנה. לא אין זו סיסמא - אלא מציאות קיימת! קרי, חסכון ממוצע ללקוח של 600 ש"ח בחודש, סכום של 7,200 ש"ח בשנה ששולמו לחינם.
 • אם אתם לא סוכנים ממה אתם מרוויחים?
  שאלה מצויינת. רק אם יש צורך בפגישת ייעוץ נוכל לשלוח לך הצעת מחיר הוגנת לייעוץ. טווח המחירים של פגישת ייעוץ משתנה לפי מורכבות התיק והיקף העבודה הנדרש ליועץ. בכל מקרה, עלות הייעוץ נמסרת מראש בהצעת מחיר וללא כל התחייבות מצידך. לאחר כל ייעוץ אנו ממשיכים להיות שם בשבילך בכל שאלה ובירור נוספים.
 • במה היועץ שלי שונה מאתרי השוואה וביטול פוליסות המבטיחים חיסכון?
  בנושא מרכזי ומשמעותי אחד - אנחנו לא סוכני ביטוח! המשותף לכל האתרים המפרסמים עצמם, לעיתים בסכומים גבוהים מאוד, הוא שבמסווה של "מנוע להשוואת ביטוחים", או "חיסכון על ביטוחים כפולים" המוצע ב"חינם", הם בסופו סוכני וסוכניות ביטוח המוכרים ביטוחים. הם עושים הכל כדי להסתיר באותיות הכי קטנות את העובדה שהם סוכנויות ביטוח לכל דבר. השירות ה"חינמי" שלהם, חוזר אל הלקוח עם בעלות גבוה ביותר דרך עמלות אותם הם מקבלים בגין מוצרים אותם מכרו לו.

עדיין יש משהו לא ברור?

מוזמנים ליצור אתנו קשר , אנחנו תמיד כאן ומוכנים לענות על כל שאלה

bottom of page