מדיניות פרטיות

זה חשוב לכם - זה חשוב לנו

היועץ שלי - מדיניות פרטיות

אנחנו, ביועץ שלי מכבדים את הפרטיות שלך ולכן יצרנו את מדיניות הפרטיות הזו. 


מי אנחנו?
היועץ שלי (מבית מלמד יועצים לניהול סיכונים בע"מ) הוא הגורם המפעיל את השירות לו נכתבה מדיניות פרטיות זו. לצרכי מתן השירות אנחנו אוספים מידע על אודותיך, כפי שמפורט במדיניות הפרטיות שלנו. המידע שיאסף על אודותיך ישמר אצלנו, ויועבר לאחרים רק בהתאם למדיניות.


האם אתה חייב לספק לנו מידע?

בכל פניה לנושא מידע יש חובה לציין לו האם יש לו חובה לספק את המידע על פי חוק או שאספקת המידע תלויה ברצונו הטוב והסכמתו. במקרה זה, אין חובה לספק מידע על פי חוק, אך ללא המידע לא יהיה ניתן לקבל את השירותים.


מה המידע האישי שאנחנו שומרים על אודותיך?
מידע אישי הוא מידע המתייחס אלייך, נמסר על ידך או אושר למסירה על ידך ולבקשתך. זה יכול להיות מידע שמזהה אותך אישית, או רק מידע שעשוי לזהות אותך. המידע שאנחנו שומרים על אודותיך הוא שמך המלא, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת הIP שלך, מספר הטלפון שלך, גילך, כתובתך הפיסית, מידע מזהה נוסף שתמסור לנו באמצעות השירות ואנחנו עשויים לאסוף עוד מידע מזהה על אודותיך במקרה שבו תצור איתנו קשר ונצטרך לשמור את המידע הזה לצרכי השירות.


מה המידע שאינו מזהה אישית שאנחנו שומרים על אודותיך?
מידע שאינו מזהה אישית הוא לא מידע אישי, אבל ביחד עם עוד פרטי מידע הוא יכול להצביע על משהו. לדוגמא, רשימת העמודים הנצפים באתר מסוים יכולה ללמד איזו קבוצת ספורט אתה אוהד. לכן, חשוב שנציין כי המידע הלא מזהה שנאסף על אודותיך הוא מידע טכני על ציוד הקצה שלך, כגון גרסת דפדפן, מערכת ההפעלה שלך, רזולוציית המסך וכדומה, מידע סטטיסטי ולא מפולח אישית כגון מדינה, פלח אוכלוסיה, גיל משוער, השימוש שלך בשירות, כגון העמודים שצפית בהם.


כיצד אנחנו אוספים על אודותיך מידע?
השאלה כיצד אוספים על אודותיך מידע היא חשובה, כיוון שלעיתים נאסף מידע ממספר מקורות שונים. דרכי האיסוף יכולים, לעיתים, לכלול הן מידע שאתה תספק ישירות למי שאוגר על אודותיך מידע והן מידע שיתקבל ממקורות אחרים. במקרה זה, אנחנו אוספים את המידע שאתה מספק לנו בזמן השימוש בשירות שלנו, וגם מקבלים מידע מספקי מידע שונים.


כיצד אנחנו משתמשים במידע שנאסוף?
גם אם אוספים על אודותיך מעט מאוד מידע, אך משתפים אותו עם כולם, יש בכך כדי להשפיע על השימוש של בעל המאגר במידע. במקרה שלנו, אנחנו משתמשים במידע שאספנו לצורך מתן השירות, אנחנו משתמשים במידע לדיוור ישיר ושליחת עדכונים.


למי יש גישה למידע על אודותיך?
ככל שיש לפחות אנשים גישה למידע על אודותיך כך יש פחות סיכוי לשימוש לרעה. אנחנו מספקים גישה למידע לעובדים שלנו, שנמצאים תחת חובת סודיות מלאה, לספקי שירותים שלנו, שדרושים לצורך אספקת השירות בלבד.


האם לצדדים שלישיים יש גישה למידע? 
אנחנו נעזרים בצדדים שלישיים הנדרשים למידע על מנת לסייע באיסוף פוליסות הביטוח וכל מידע נוסף הנדרש למתן הייעוץ. בנוסף, שירות Google Analytics שמספק שירותי סטטיסטיקה לאתר, שירות דיוור אלקטרוני, crm וטלפוניה לניהול התקשורת עם לקוחותינו. מעבר לנדרש לטובת הייעוץ עצמו לא נמסר המידע האישי לאף גורם שלישי לטובת מסחור, שיווק או כל צורך אחר.


כיצד אנחנו יכולים לצור איתך קשר?
אנשים מרגישים מאוד לא בנח לספק מידע פרטי כאשר הם לא יודעים מה יקרה עם המידע שלהם. שירות שמכבד את הפרטיות שלך לא ישלח לך דואר זבל ולא יפיץ אותך בפרסומות. 
.

כיצד אנחנו מדווחים על אירועי אבטחה?
נכון להיום ועל פי חוק, לא כל מאגרי המידע חייבים לדווח על כל אירועי האבטחה, וחבל שכך. כאשר לארגון מסוים איכפת ממך ומהמידע על אודותיך הוא ידווח על כל חשש לשימוש לרעה. במקרה שלנו, למרות שהחוק לא מחייב אותנו, אנחנו נדווח לך בכל מקרה בו אנחנו מאמינים שנפגעה שלמות המידע שלך.


מיהו קצין הפרטיות שלנו, וכיצד תוכל לצור עמו קשר?
אנו מכבדים את הפרטיות שלך ואת החוק, לכן יש לנו בארגון קצין פרטיות, שי מלמד. תוכל לצור איתו קשר באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת shai@mic.co.il.
קצין הפרטיות שלנו יקבל את התלונות שלך ויבחן אותן.


האם אנחנו משתמשים בעוגיות?
עוגיה היא קובץ ממוחשב שנשתל במחשב או במכשיר הקצה שלך ומאפשרת לזהות אותך כאשר אתה גולש באתרים שונים. במהלך השירות, אנחנו לא משתמשים בעוגיות